Search
1440

ANKETA: Najlepší herný magazín 2015

Máte možnosť hlasovať historicky prvý krát v redakčnej cene 2015.

Web GameStory.eu sme spustili len pred niekoľkými mesiacmi a už sa nám to pomaly, ale iste rozbieha. Snažili sme sa pokryť drvivú väčšinu československých herných webov a vyberať na naše stránky tie najzaujímavejšie správy a recenzie. Síce ste na našich stránkach mohli sledovať novinky len od Septembra, už teraz máte možnosť hlasovať, ktorý magazín je pre vás ten najcennejší a najlepší.

Redaktorov magazínov, ktoré v hlasovaní vyhrali samozrejme budeme informovať aby sme ukázali, že ich práca je cenná a všetci si ju vážime. Denne vám totiž prinášajú novinky a ako ste mali možnosť vidieť, tak aj počas sviatkov. Budeme preto radi, ak pridáte svoj hlas. Výsledky zverejníme na konci mesiaca Január. Ide o vôbec prvé hlasovanie tohto druhu o herných weboch v Česku a na Slovensku aj napriek tomu, že väčšina z nich má u nás už dlhoročnú históriu. Dúfame, že náš web bude fungovať nezávisle aj po ďalšie roky úplne bez reklamy a z hlasovania o kvalite herných stránok sa stane tradícia.

Dúfame, že nás budete sledovať aj v roku 2016 a budete sami pridávať články ostatných herných webov a schvaľovať články iných užívateľov. Stačí sa u nás registrovať.


Hlasovanie je uzavreté, výsledky budú zverejnené do konca Januára.


Read the news
( http://gamestory.eu/ )


Leave a Reply

Be the first to comment!